CO VÁS ZAJÍMÁ
Časté dotazy

Potřebuji poradit s…

“Nevím přesně, jaké řešení hledám. V technologiích ani v IT se nevyznám. Dokážete mi poradit, když se Vám pokusím popsat, co bych potřeboval?”

Od řešení problémů a navrhování různých přístupů jsme tu. Nejsnadnější bude se sejít na online konzultaci. Ta u nás trvá 30 minut a je zdarma. Skvělé bude, když nám nějaké podklady zašlete předem, abychom čas využili efektivněji. V případě náročnějších projektů se ale do půl hodiny nevejdeme a je potřeba hlubší (placená) analýza, která vede k menší chybovosti. Objednat se na úvodní schůzku můžete snadno skrze kontaktní formulář.

Potřebujeme vytvořit…

“Sháníme firmu, která nám vytvoří moderní webovou prezentaci podle našich požadavků tak, aby odpovídala naší značce.”

Ano, dokážeme připravit komplexní návrh a jeho realizaci odpovídající vaším potřebám. Máme k dispozici designéry, kteří vám rádi pomohou zhmotnit představy do hezky vypadajících pixelů.

“Chtěli bychom vytvořit rezervační systém pro naši akademii, která se skládá z různých kurzů. U navazujících kurzů potřebujeme odemknout další až po jeho splnění. Umíte vytvořit řešení?”

Ano, takové systémy děláme. Weby s komplexnější funkcionalitou vyvíjíme zákazníkovi na míru s použitím pokročilejších frameworků. Podrobnosti si můžeme říct na schůzce.

“Administraci naší organizace provádíme v excelových dokumentech. Naše působení se rozrostlo a spravovat vše přes tabulky je obtížné. Potřebujeme vytvořit informační systém, který by nám usnadnil práci.”

Na úvodní schůzce nás seznámíte s podrobnostmi, podle kterých následně sestavíme informační systém podle vašich potřeb. Obvykle je potřeba provést detailnější (placenou) analýzu, aby nedocházelo k pozdějším problémům, jako např. chybějící funkce.

“Chci založit startup. Mám myšlenku a kapitál, ale schází mi někdo, kdo nám zastřeší celý vývoj a údržbu našeho informačního systému, případně někdo na pomoc s vývojem našeho produktu.”

Rádi se budeme podílet na přetváření vašich představ do reality. Jsme schopni zajistit veškeré aspekty realizace takového systému, jeho následnou správu i údržbu, nebo případné úpravy a přidání nových funkcí. Ideální bude, když se domluvíme na schůzce a uděláme vám cenový odhad.

Zvládnete upravit/přidat…?

“Máme svůj informační systém, který spravuje jiná firma. Nicméně jejich kapacity nestačí našim požadavkům a potřebujeme externího dodavatele, který vyvine dílčí části, např. automatické zpracování objednávkových emailů a následné napojení do stávajícího systému.”

Rozumíme vašemu problému. Ideální bude se spojit, abychom se dozvěděli více informací. Následně začneme komunikovat i s vaším hlavním dodavatelem SW, abychom mohli snadněji řešit, jak nové moduly do stávajícího systému přidáme.

“Mám webovou stránku, kde nabízím vzdělávací kurzy zdarma, nyní bych chtěla přidat novou, zpoplatněnou sérii, ale potřebuji na web přidat online platby.”

S tím vám můžeme pomoct. Máme zkušenosti např. s integrací plateb pomocí GoPay. Můžeme se domluvit na nezávazné schůzce, abychom zjistili vaše požadavky, například zda se bude platit za jednotlivé kurzy, nebo bude obsah přístupný díky předplatnému.

“Mám vyvinutou aplikaci na zakázku a potřebuji v ní udělat několik úprav. Původní vývojář již není k dispozici a sháním náhradu.”

Záleží na okolnostech - zda je aplikace nyní přístupná online, o jaké úpravy se jedná (zda budeme měnit vzhled nebo přidávat nové funkce), nebo například na které technologii je postavena. Rádi se s vámi domluvíme na schůzce.

Jak dlouho…?

“... jsme v časové tísni a potřebuji vědět, za jak dlouho jste schopni mi dodat řešení pro konverzi nebo sloučit dobře strojově zpracovatelná data. Dokážete to do měsíce?”

Pro tyto příležitosti nabízíme naše nadstandardní služby, které nám umožňují realizaci smrsknout do co nejkratšího možného termínu. Takové úkony běžně odhadujeme na několik jednotek až desítek hodin programátorské práce. K tomu je zapotřebí přičíst několik hodin vzájemné komunikace a vyjasňování zadání.

“Jsme firma vyvíjející softwarová řešení, bohužel nyní nejsme s aktuálním týmem schopní splnit deadline. Sháníme projektového manažera a zručné programátory. Lze použít Metio Software jako externí pracovní sílu?”

Ano, to určitě lze. Propojíme vás s projektovým manažerem, se kterým se domluvíte na schůzce a vyjasníte si podrobnosti.

NAPIŠTE NÁM
Tak na co čekáte?

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S NAŠÍM TÝMEM (60 min, ONLINE)

Během bezplatné konzultace se zaměříme na vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru a ujistíme se, zda vaše zadání (popis a očekávání o funkcionalitě software) opravdu odpovídá skutečné potřebě, kterou chcete vyřešit. Někdy se totiž ukáže, že problém je možné řešit jinak, než jak to na první pohled vypadá. Na konci schůzky budete mít jasno, zda jsme ideálním partnerem pro váš projekt a jestli si necháte vypracovat podrobnější analýzu právě od nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

tym@metiosoftware.cz