ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Časté dotazy

Nevím přesně, jaké řešení hledám, potřebuji jednoduše něco vyřešit. Svět IT je pro mě ale nepřehledný. Dokážete mi poradit, když vám představím problém?

Od řešení problémů a navrhování různých řešení jsme tu. Určitě doporučujeme domluvit se s námi na úvodní konzultaci. Ta u nás trvá 30 minut a je zdarma. Objednat se na ni můžete snadno skrze kontaktní formulář. Schůzka by měla vygenerovat jeden nebo více přístupů, jak situaci vyřešit, a jejich orientační řádovou cenu. Někdy je však potřeba hlubší analýza současného stavu či již existujícího řešení při druhém (placeném) setkání. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a otevřeně, proto vždy víte, kolik a za co platíte.

Jak dlouho vám trvá kompletní realizace webu? Dokážete mi to vyřešit do měsíce? A kolik bude stát?

Vše záleží na Vašich požadavcích, představách a na to navázané náročnosti.

Pokud potřebujete jednoduchý web, který bude sloužit jako vizitka bez pokročilých funkcí, připravíme pro vás základní 2 - 4 stránkový web v ceně několika tisíc korun se standardní realizací do dvou týdnů. Pokud chcete komplexnější web, který budete používat například jako významný prodejní kanál, a nemáte připravené podklady, cena i délka zhotovení se může výrazně navýšit například na desítky tisíc korun.

Kromě délky samotného provedení samozřejmě hraje roli, kdy budeme mít na projekt kapacitu. To může být brzy nebo i za půl roku. Orientační informaci o našich volných kapacitách získáte po úvodní schůzce, kdy nám bude přibližně jasné, kolik už toho máte rozmyšleno a co máte již vše připraveno. Po systematické analýze jsme schopni řici, kdy bychom mohli zakázku dodat.

Jak dlouho vám trvá vývoj jednoduššího software, jako třeba software pro konverzi nebo sloučení dobře strojově zpracovatelných dat? Dokážete mi to vyřešit do měsíce?

Takové úkony mívají obvykle programátorskou pracnost v několika hodinách až desítkách hodin práce. Spolu s tím souvisí zpravidla i několik hodin komunikace a precizování jasného zadání spolu se zákazníkem. Termín zhotovení je závislý na řadě faktorů, včetně našich kapacit.

Mám malou firmu. Chci vytvořit e-shop. Máte s tím zkušenosti?

Doporučovali bychom zvážit nějakou již existující službu nebo šablonovité řešení, s jejímž nasazením Vám můžeme pomoci. Máme zkušenosti s nasazením e-shopů, do kterých jsme doprogramovávali atypickou logiku. Vše záleží na Vašich potřebách a požadavcích.

Mám organizaci, jejíž provoz je ve sdílených excelových dokumentech. Aktivity organizace už nabobtnaly a i s excelem tu začíná být příliš mnoho manuální práce. Potřebujeme udělat informační systém, který by procesy organizace zautomatizoval. Umíte mi s tím pomoci?

Ano, umíme. Obvykle je potřeba několik hodin analýzy a před zahájením práce je vhodné nás seznámit s byznys modelem vašeho projektu na úvodní schůzce.

Software si vyvíjíme sami a máme přebytek práce, peněz a málo programátorů, kteří by řešili, co všechno potřebujeme udělat. Rádi bychom některé projekty řešili skrze subdodavatele. Poskytujete tuto službu?

Ano, poskytujeme. Propojíme vás s naším projektovým manažerem, se kterým si vyjasníte detaily.

Mám vyvinutou mobilní aplikaci nebo web na zakázku a potřebuji udělat několik úprav. Původní vývojář již není k dispozici a hledám tak za něj náhradu. Můžete mi pomoci?

Ano, můžeme. Občasně takové projekty řešíme a stává se nám, že přebíráme projekty po jiných vývojářích. Jsme zvyklí navázat na rozpracovanou práci.

NAPIŠTE NÁM
Pojďme se spojit!

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S PROJEKTOVÝM MANAŽEREM (30 min, ONLINE)

Prvním krokem naší spolupráce je vždy krátká nezávazná konzultace. Během ní zjistíme vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru, době zhotovení a rozpočtu. Na schůzce nebo brzy po ní pak bude jasné, zda má smysl s námi pokračovat a jakým způsobem k řešení přistoupíme.

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

info@metiosoftware.cz