JAK NA TO?
Nezávazná konzultace

Během úvodní schůzky zjistíme vaše rámcové představy a očekávání o funkci softwaru nebo webu, době zhotovení a rozpočtu. Na schůzce nebo brzy po ní pak bude jasné, zda má smysl s námi pokračovat a jakým způsobem k řešení přistoupíme.

Abychom maximálně využili úvodní schůzku, velmi pomůže, pokud budete mít aspoň rámcově zformulovanou svoji představu o funkcionalitě softwaru a seznámíte nás s problémem či potřebami, které by vám měl software pomoci vyřešit.

Jestliže se bude jednat o web, můžete si připravit několik odkazů stránek, jež vás zaujaly, a na kterých nám ukážete, co se vám líbí. To nám umožní rychleji a lépe pochopit, o jak rozsáhlý projekt se bude jednat. Pokud máte již konkrétnější představu o svém webu, můžete si rovnou připravit site-flow anebo nám ukázat rozmyšlený layout webu zpracovaný ve Figmě.

NAPIŠTE NÁM
Pojďme se spojit!

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S PROJEKTOVÝM MANAŽEREM (30 min, ONLINE)

Prvním krokem naší spolupráce je vždy krátká nezávazná konzultace. Během ní zjistíme vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru, době zhotovení a rozpočtu. Na schůzce nebo brzy po ní pak bude jasné, zda má smysl s námi pokračovat a jakým způsobem k řešení přistoupíme.

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

info@metiosoftware.cz