JAK NA TO?
Nezávazná konzultace

Během úvodní schůzky zjistíme vaše rámcové představy a očekávání o funkci softwaru nebo webu, době zhotovení a rozpočtu. Na schůzce nebo brzy po ní pak bude jasné, zda má smysl s námi pokračovat a jakým způsobem k řešení přistoupíme.

Abychom maximálně využili úvodní schůzku, velmi pomůže, pokud budete mít aspoň rámcově zformulovanou svoji představu o funkcionalitě softwaru a seznámíte nás s problémem či potřebami, které by vám měl software pomoci vyřešit.

Jestliže se bude jednat o web, můžete si připravit několik odkazů stránek, jež vás zaujaly, a na kterých nám ukážete, co se vám líbí. To nám umožní rychleji a lépe pochopit, o jak rozsáhlý projekt se bude jednat. Pokud máte již konkrétnější představu o svém webu, můžete si rovnou připravit site-flow anebo nám ukázat rozmyšlený layout webu zpracovaný ve Figmě.

NAPIŠTE NÁM
Tak na co čekáte?

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S NAŠÍM TÝMEM (60 min, ONLINE)

Během bezplatné konzultace se zaměříme na vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru a ujistíme se, zda vaše zadání (popis a očekávání o funkcionalitě software) opravdu odpovídá skutečné potřebě, kterou chcete vyřešit. Někdy se totiž ukáže, že problém je možné řešit jinak, než jak to na první pohled vypadá. Na konci schůzky budete mít jasno, zda jsme ideálním partnerem pro váš projekt a jestli si necháte vypracovat podrobnější analýzu právě od nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

tym@metiosoftware.cz