Konzultace - Ceník

CENÍK
Nacenění projektů

Naše počáteční konzultace je bezplatná. To vám umožní bez závazků prozkoumat, jak mohou naše služby posunout váš projekt vpřed. Pro ty z vás, kteří chtějí projekt zhotovit v omezeném časovém horizontu, máme připravenou službu nadstandardní realizace projektu.

Cena vývoje software se odvíjí od řady faktorů, jako je rozsah a složitost projektu, požadované funkce, nebo integrace s dalšími systémy. Abychom vám mohli poskytnout co nejpřesnější cenovou nabídku, realizujeme komplexní, placenou analýzu.

Časová náročnost vypracování analýzy závisí na velikosti projektu. U menších projektů se orientačně pohybuje mezi 4 - 16 hodinami v sazbě 1 000 Kč / hod (bez DPH). Pokud od vás budeme mít odpovídající zadání již před první schůzkou, již na ní vám dokážeme říct, kolik času bude trvat příprava analýzy.

Analýza obsahuje:
  1. transparentní rozpis nákladů, který vám umožní vidět, za co přesně platíte, a pomůže eliminovat jekékoliv nečekané výdaje po dokončení projektu
  2. různé varianty řešení včetně technické specifikace s popisem benefitů každého z možných scénářů

HODINOVÁ SAZBA
Okolnosti, které rovněž ovlivňují nacenění projektu

Designér

Tester

Analytik

Programátor

Projektový manažer

Kyberbezpečnostní služby

Designér

Tester

Analytik

Programátor

Projektový manažer

Běžné služby

  • Jasné zadání a odpovídající doba zhotovení.
  • Rychlé jednání ze strany klienta.
  • Proaktivní přístup klienta ohledně vstupů, které potřebujeme pro práci (dodání potřebných vstupů, rychlé schvalovací procesy,...).
  • Včasné placení faktur dle stanovené splatnosti.
750 Kč / hod
850 Kč / hod
1 000 Kč / hod
1 500 Kč / hod
1 800 Kč / hod
Podle individuální domluvy

Nadstandardní služby

  • Neplánovaný projekt nutný zhotovit v časové tísni.
  • Urgentní řešení krize.
  • Práce na projektu, který neběží v souvislém bloku a komplikuje koordinaci práce (například nenaplánovaná dvoutýdenní prodlení ze strany klienta apod.).
  • Klient vyžaduje zvýšenou administrativu, komunikační vícepráce či jiné nadstandardní služby.
1 150 Kč / hod
1 250 Kč / hod
1 300 Kč / hod
1 900 Kč / hod
2 200 Kč / hod

Kyberbezpečnostní služby

Podle individuální domluvy
Platnost ceníku je od 1.5.2024.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

NAPIŠTE NÁM
Tak na co čekáte?

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S NAŠÍM TÝMEM (60 min, ONLINE)

Během bezplatné konzultace se zaměříme na vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru a ujistíme se, zda vaše zadání (popis a očekávání o funkcionalitě software) opravdu odpovídá skutečné potřebě, kterou chcete vyřešit. Někdy se totiž ukáže, že problém je možné řešit jinak, než jak to na první pohled vypadá. Na konci schůzky budete mít jasno, zda jsme ideálním partnerem pro váš projekt a jestli si necháte vypracovat podrobnější analýzu právě od nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

tym@metiosoftware.cz