případové studie
Projekty

Embedded Konfigurace
ASP.NET
React
Webové rozhraní pro konfiguraci embedded zařízení
Prohlédnout
Informační Systém
ASP.NET
React
Informační systém pro výrobní podnik
Prohlédnout

REFERENCE
Naši klienti mluví za nás

Cvičení PERMANENTO

Před třemi lety jsem se pustila do vývoje mobilní aplikace a byla to jedna velká katastrofa. Nebýt Metio Software, tak celý projekt dávno zkrachoval. Převzali cizí zakázku, opravili, co bylo třeba, a hlavně celý produkt zdokonalili. Máme za sebou už i jeden nový produkt - unikátní pohybobě-vzdělávací program na 21 dní. Aktuálně mi Metio Software poskytuje technickou podporu a servis. Spolupráce je maximálně efektivní a já se těším na další společné rozšiřování nabídky. Je to firma, na kterou se můžete s důvěrou spolehnout!

www.permanento.cz

Cvičení PERMANENTO webová sránka

Chalupa U Lásků

Potřebovali jsme vytvořit web a rezervační systém pro naši nově postavenou chalupu. Obojí bylo zhotoveno k naprosté spokojenosti, stejně ochotně byly vyřízeny i naše požadavky na úpravy i následné napojení na jiné rezervační systémy. Vše probíhalo rychle, vstřícně a především včas.

www.chalupalaskovi.cz

Chalupa U Lásků webová sránka

BOHDAN BOLZANO

Vývojáři z Metio Software se k nám přidali, aby posílili kapacity našeho přetíženého dodavatele softwaru a odvádějí tu skvělou práci. Na čem se domluvíme, je dodáno v termínu. Jsme s nimi velmi spokojeni.

www.bolzano.cz

Bohdan Bolzano webová sránka

RCD Radiokomunikace

Se školením kyberbezpečnosti jsme byli velmi spokojeni. Tým Metia našim technikům rozšířil povědomí o tom, jakými způsoby se dají hackovat technologická řešení a jak se lze chránit. Školení nám tak pomohlo zvýšit kompetence našich programátorů a techniků v této oblasti.

RCD Radiokomunikace

RCD Radiokomunikace webová sránka
Projekty

NAPIŠTE NÁM
Tak na co čekáte?

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S NAŠÍM TÝMEM (60 min, ONLINE)

Během bezplatné konzultace se zaměříme na vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru a ujistíme se, zda vaše zadání (popis a očekávání o funkcionalitě software) opravdu odpovídá skutečné potřebě, kterou chcete vyřešit. Někdy se totiž ukáže, že problém je možné řešit jinak, než jak to na první pohled vypadá. Na konci schůzky budete mít jasno, zda jsme ideálním partnerem pro váš projekt a jestli si necháte vypracovat podrobnější analýzu právě od nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

tym@metiosoftware.cz