případové studie
Informační systém pro výrobní podnik

Informační systém běžící na serverech zákazníka

Rozsáhlé mapování a analyzování potřeb zákazníka

Rozšíření krabicového ERP

challenge

Výzva

Středně velká výrobní firma potřebovala vyvinout na míru ERP systém pro evidenci skladů, výrobní díly a procesy, objednávkový systém, evidenci vztahů a událostí se zákazníky a odběrateli, napojení na účetnictví, a další řadu běžných informačních agend, které jsou k chodu firmy potřeba. Část těchto agend byla velmi specifická a měla velké množství výjimek a speciálních pravidel podle vytříbených obchodních zvyklostí.

solution

Řešení

Rozsáhlou firemní a výrobní logiku zmapoval business analytik. Abychom ušetřili rozsah vývoje, tak jsme se rozhodli využít již existujícího krabicového ERP řešení (ABRA), které jsme rozšířili o specifickou obchodní logiku zákazníka. Nakonec jsme zkonsolidovali stávající zákaznická data, kterými jsme vyvinutý informační systém naplnili. Systém máme pod správou a průběžně na něm provádíme dodatečný vývoj podle potřeb a změn u zákazníka.

solution

Použité technologie

ASP.NET
React

NAPIŠTE NÁM
Tak na co čekáte?

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE S NAŠÍM TÝMEM (60 min, ONLINE)

Během bezplatné konzultace se zaměříme na vaše potřeby a očekávání o funkci softwaru a ujistíme se, zda vaše zadání (popis a očekávání o funkcionalitě software) opravdu odpovídá skutečné potřebě, kterou chcete vyřešit. Někdy se totiž ukáže, že problém je možné řešit jinak, než jak to na první pohled vypadá. Na konci schůzky budete mít jasno, zda jsme ideálním partnerem pro váš projekt a jestli si necháte vypracovat podrobnější analýzu právě od nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (emailová adresa, telefonní číslo, jméno / název firmy). Údaje budou využity pouze pro konkrétní případ týkající se zprávy v odeslaném formuláři.

Chcete se na něco zeptat? Zanechte nám vzkaz.

tym@metiosoftware.cz